JÓ TANULÓ-JÓ SPORTOLÓ

Iskolánk két tanulója 2013 decemberében Fejér Megye jó tanulója - jó sportolója címet kapott.

Gurisatti Lilla 13.b osztályos tanulónk tájékozódási búvárúszó

Horváth Máté Sebestyén 12.d osztályos tanulónk kenus

2013-ban Gurisatti Lilla 12.b osztályos tanulónk MAGYARORSZÁG JÓ TANULÓJA - JÓ SPORTOLÓJA címet kapott.

2011-ben Gurisatti Lilla 11.b és Gurisatti Gréta 9.b tanulók a Fejér megye jó tanulója - jó sportolója címet kapták.

2010-ben Gurisatti Lilla Fejér megye jó tanulója - jó sportolója címet kapta.

GURISATTI LILLA 10. b osztályos tanulónk elnyerte a Jó tanuló - Jó sportoló díjat, amelyet december elsején Székesfehérváron vehetett át, ezen kívül ő lett idén az év sportolója Tájékozódási Búvárúszásban.
Lilla 400 és 800 méteres búvárúszásban felnőtt és junior országos bajnok, 50 és 100 méteren második helyezett, és Liberecben a Junior Európa Bajnokságon 6. helyezést ért el.
Lilla kitűnő tanuló, szorgalma, kitartása példa értékű. Tavaly év végén tantestületi dicséretet kapott kitűnő tanulmányi eredményéért és példás magatartásáért.

Gratulálunk!

Az eredményhirdetésen készült fotók.