Idegen nyelvi versenyek

2017

Idegen nyelvi verseny a városi és városkörnyéki középiskolások számára
Dunaújvárosi SZC Bánki Donát Gimnáziuma és Szakgimnáziuma
és a Dunaújvárosi Egyetem rendezésében

Angol nyelvi verseny képekben

Német nyelvi verseny képekben

2016

Idegen nyelvi verseny a városi és városkörnyéki középiskolások számára
Dunaújvárosi SZC Bánki Donát Gimnáziuma és Szakközépiskolája
és a Dunaújvárosi Egyetem rendezésében

Német nyelvi verseny 2016. március 2.

8 csapat vett részt:
1 csapat: Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium
1 csapat: DSZC Dunaferr Szakközép- Szakiskolája
6 csapat: DSZC Bánki Donát Gimnáziuma és Szakközépiskolája

1. helyezett: DSZC Bánki Donát Gimnáziuma és Szakközépiskolája 11. B csapata
Felkészítő tanár: Futóné Szaucsuk Erika tanárnő
Csapattagok: Bacsa Tícia, Filipek Alexandra, Fischer Bence, Péczi Eszter

2. helyezett: Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium
Felkészítő tanár: Csathóné Zágoni Nóra tanárnő
Csapattagok: Bogáti Bence, Farkas Éva, Kéri Kitti, Ujvári Dávid

3. helyezett: DSZC Bánki Donát Gimnáziuma és Szakközépiskolája 11. A csapat
Felkészítő tanár: Molnár Klára tanárnő
Csapattagok: Békefi Ákos, Bellovits Dániel, Körmendi Dávid, Molnár Márton

Német nyelvi verseny képekben

Angol nyelvi verseny 2016. március 9.

10 csapat vett részt:
1 csapat: Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium
1 csapat: DSZC Szabolcs Vezér Gimnáziuma és Szakközépiskolája, Pusztaszabolcs
1 csapat: DSZC Lorántffy Zs. Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
1 csapat: DSZC Rudas Közgazdasági Szakközépiskolája és Kollégiuma
1 csapat: DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája
5 csapat. DSZC Bánki Donát Gimnáziuma és Szakközépiskolája

1. helyezett: Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium
Felkészítő tanár: Gráczer Andrea tanárnő
Csapattagok: Csapó Panna, Krajsek Adrienn, Székely Dóra, Vincze Zsuzsanna

2. helyezett: DSZC Bánki Donát Gimnáziuma és Szakközépiskolája (11. E)
Felkészítő tanár: Schummel Judit tanárnő
Csapattagok: Harmos Ádám, Vida Krisztián, Csala Dávid, Kovács Péter

3. helyezett: DSZC Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola (11. A)
Felkészítő tanár: Filarszkyné Tolnai Ágnes tanárnő
Csapattagok: Alpek Sára, Csillag Boglárka, Horváth Máté, Kratzmajer Zoltán Imre

Angol nyelvi verseny képekben