Tantestület

2018-2019

Tagintézmény-vezető: Képesítése: Tantárgyak: Fogadóóra:
Schőn Beatrix középiskolai tanár  informatika folyamatosan előzetes egyeztetés alapján
Általános tagintézményvezető-helyettes:
Fazekas Attila mérnök tanár műszaki tantárgyak folyamatosan előzetes egyeztetés alapján
Műszaki tagintézményvezető-helyettes:
Müller Attila mérnök tanár műszaki tantárgyak folyamatosan előzetes egyeztetés alapján
Gyakorlati oktatásvezető:
Papp István középiskolai tanár fizika – műszaki tárgyak folyamatosan előzetes egyeztetés alapján
Szaktanárok: Az alábbi időpontokban a szaktanárok elérhetőek az iskolában
(tel.: 06-25-412 247), más időpont telefonon kérhető.
András Zoltán középiskolai tanár angol nyelv kedd 5. óra 12:00-12:45
Bata Márta középiskolai tanár matematika – fizika – számítástechnika csütörtök 4. óra 10:55-11:40
Bognárné Pongrácz Mária középiskolai tanár történelem – német nyelv péntek 2. óra 9:05- 9:50
Dobrotka Eszter középiskolai tanár angol nyelv – német nyelv péntek 4. óra 10:55-11:40
Filarszkyné Tolnai Ágnes középiskolai tanár angol nyelv – történelem hétfő 3. óra 10:00-10:45
Futóné Szaucsuk Erika középiskolai tanár német nyelv – testnevelés hétfő 2. óra 9:05- 9:50
Gál Ferenc műszaki oktató szakoktató hétfő 3. óra 10:00-10:45
Gendur Krisztina Rebeka középiskolai tanár magyar nyelv és irodalom péntek 1. óra 8:10-8:55
Gyöngyössy Csaba középiskolai tanár történelem csütörtök 3. óra 10:00-10:45
Homolya Zoltán középiskolai tanár történelem, szakoktató kedd 5. óra 12:00-12:45
Horváth Ferenc Lajos műszaki oktató szakoktató hétfő 5. óra 12:00-12:45
Ivanics Dávid mérnök tanár műszaki tantárgyak kedd 2. óra 9:05- 9:50
Jadlószki Zoltán középiskolai tanár informatika – műszaki tantárgyak hétfő 4. óra 10:55-11:40 vagy csütörtök 3. óra 10:00-10:45
Józan Lajos középiskolai tanár informatika – műszaki tantárgyak kedd 6. óra 13:00-13:45
Kissné Sztankó Katalin középiskolai tanár fizika – kémia hétfő 4. óra 10:55-11:40
Kovácsné Rubint Ágnes középiskolai tanár magyar nyelv és irodalom – német nyelv hétfő 5. óra 12:00-12:45
Lungné Pesti Judit mérnök tanár műszaki tantárgyak kedd 3. óra 10:00-10:45
Molnár Gáborné középiskolai tanár magyar nyelv és irodalom, történelem szerda 2. óra 9:05- 9:50
Némethné Ámon Erika középiskolai tanár matematika kedd 2. óra 9:05- 9:50
Dr. Nikolicza Erika középiskolai tanár történelem – német nyelv hétfő 4. óra 10:55-11:40
Orosz Judit középiskolai tanár matematika csütörtök 6. óra 13:00-13:45
Papp Péter középiskolai tanár testnevelés csütörtök 2. óra 9:05- 9:50
Salamon Attila Miklós középiskolai tanár biológia – testnevelés hétfő 8. óra 14:40-15:25
Schummel Judit középiskolai tanár angol nyelv hétfő 2. óra 9:05- 9:50
Simon Erika középiskolai tanár matematika – földrajz kedd 3. óra 10:00-10:45
Sólyomvári Ágnes középiskolai tanár testnevelés hétfő 4. óra 10:55-11:40
Szabóné Papp Krisztina középiskolai tanár angol nyelv kedd 6. óra 13:00-13:45
Szigetfűné Papp Szilvia könyvtáros tanár  
Szombathelyi Norbert középiskolai tanár matematika – fizika szerda 1. óra 8:10-8:55
Szűcs Zoltán György műszaki tanár szakoktató hétfő 1. óra 8:10-8:55
Ujházy Krisztina középiskolai tanár ének-zene, angol nyelv hétfő 2. óra 9:05- 9:50
Vadas Zsuzsanna középiskolai tanár angol nyelv – történelem kedd 5. óra 12:00-12:45
Vámosi Zoltán középiskolai tanár biológia – kémia – informatika hétfő 5. óra 12:00-12:45
Wojakiewicz Wladislaw középiskolai tanár informatika kedd 3. óra 10:00-10:45
Zsidó Norbert középiskolai tanár informatika – műszaki tantárgyak kedd 3. óra 10:00-10:45
Óraadók:
Borsi Attila mérnök tanár műszaki tantárgyak  
Csongor Csaba   informatika  
Fülöp Zsolt mérnök tanár műszaki tantárgyak  
Fülöp Zsoltné mérnök tanár műszaki tantárgyak  
Katona József   informatika  
Dr. Kővári Attila   informatika  
Komáromi Eszter   Alapelvek a közlekedésben  
Korom Károly   informatika  
Kratzmajer Zoltán   informatika  
Losoncziné Nagy Anikó   angol nyelv  
Mihálovicsné Kollár Anita Irén   informatika  
Molnár László műszaki tanár műszaki tantárgyak  
Pászti Péter Gergely   angol nyelv  
Verasztó Sándor   informatika  
       

Csengetési rend:
0. óra        7.15-  8.00
1. óra        8.10-  8.55
2. óra        9.05-  9.50
3. óra      10.00-10.45
4. óra      10.55-11.40
5. óra      12.00-12.45
7. óra      13.50-14.35